Версія для друку Версія для друку

ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ ПОПРАЦЮВАЛИ НА СЕСІЇ

Наприкінці минулого тижня відбулося друге засідання чотирнадцятої сесії райради VII скликання. На порядок денний було винесено сім питань. На початку сесії пам’ять всіх героїв, які брали участь в антитерористичній операції і загинули на сході країни, вшанували хвилиною мовчання. Відтак голова райради Віктор Симканинець ознайомив присутніх із заходами, що відбулись у міжсесійний період.
Депутати райради заслухали та взяли до відома інформацію керівника Хустської місцевої прокуратури про стан законності на території Іршавського району за підсумками роботи за минулий рік. Як зазначив прокурор району Василь Гецко, протягом 2017 року до Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури надійшло 137 звернень, з яких вирішено 91, а 46 надіслано для розгляду компетентним органам виконавчої влади, державного нагляду, органам місцевого самоврядування, одне звернення повернуто заявнику в порядку статті 5 Закону України «Про звернення громадян». На особистому прийомі прокурорами місцевої прокуратури прийнято 38 звернень.
Запитання Василю Гецку задавали депутати райради Юрій Фельцан, Станіслав Сухан, Ганна Белей, Чорнопотіцький сільський голова Юрій Бабинець. Йшлося про справи щодо фактів побиття людей, співпрацю прокуратури з міліцією, ефективність використання бюджетних коштів Кушницьким сільським головою та окремі резонансні злочини.
Затверджено передавальний акт районної дитячо-юнацької спортивної школи, районної станції юних техніків, районного будинку дитячої творчості, районної станції юних туристів до районного центру позашкільної роботи. Цей центр визначено правонаступником майна, прав та обов’язків вищезгаданих комунальних організацій.
Підтримали народні обранці проекти рішень щодо затвердження статуту та штатного розпису районного центру позашкільної роботи. Працюватиме цей центр за кількома напрямами. Зокрема, тут трудитиметься 57 керівників гуртків, 8 тренерів-викладачів. Загалом у цьому центрі матиме роботу 82 людей. Своїми думками щодо його діяльності поділилися депутати райради Ганна Белей, Іван Матіко, Станіслав Сухан, Володимир Білинець, Юрій Фельцан, Петро Станко. Багато уваги було приділено розвиткові спорту.
Директором районного центру позашкільної роботи призначено Івана Терпая. Це відомий у краї педагог-керівник з багаторічним досвідом роботи, активний діяч. Він обирався також депутатом районної ради.
Проголосували народні обранці й за передачу низки приміщень з балансу відділу охорони здоров’я райдержадміністрації на баланс районної ради.
На сесії підтримано програму покращення умов обслуговування платників податків району на 2018-2020 роки. Програма покликана забезпечити підвищення рівня надання адміністративних, податкових та інформаційних послуг платникам податків району. Також цьогоріч заплановано встановлення пандуса для забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до ЦОП.
Участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Олександр Горін, керівники служб РДА та району, міський та сільські голови.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар