Версія для друку Версія для друку

У системі споживчої кооперації слід впроваджувати нові форми господарювання

На минулому тижні відбулися четверті збори ради райспоживспілки. Із доповіддю про господарсько-фінансову діяльність споживчої кооперації району у 2017 році та основні напрямки економічного і соціального розвитку за 2018 рік виступив голова правління райспоживспілки Сергій Лупак.
Аналізуючи роботу за минулий рік, доповідач зазначив, що не зважаючи на важкі економічні умови, споживча кооперація району зберігає основні параметри своєї діяльності, насамперед в продовженні позитивної тенденції зміцнення матеріально-технічної бази, зростання обсягів діяльності, підвищення ефективності господарювання. Обсяг загального товарообороту склав 15 мільйонів 422 тис. грн. Збільшили загальний товарооборот, в порівнянні з 2016 роком, Іршавське, Довжанське і Дунковицьке споживчі товариства. Роздрібний товарооборот склав 10 мільйонів 194 тисячі грн., планові завдання виконано на 100, 5 %. По мірі можливості проводиться переоснащення, модернізація об’єктів торгівлі, оновлюються внутрішній інтер’єр та зовнішній вигляд підприємств торгівлі, ресторанного господарства, працюють над створенням мережі сучасних магазинів, кафе, барів. На даний час в системі працює 18 сучасних магазинів з дотриманням вимог фірмового стилю (бренд-буку), один кооп-маркет і 6 магазинів АBC.
Як позитивний приклад добре налагодженої роботи С. Лупак навів магазин-маркет с. Довге Довжанського споживчого товариства. Тут середньомісячний товарооборот складає 90 тисяч гривень. І це при тому, що тут багато приватних підприємців.
– Більше уваги ми повинні приділяти реалізації непродовольчої групи товарів, – зазначив Сергій Андрійович. – Нам треба приділяти особливу увагу саме завозу і продажу тих груп товарів, які є типовими для сільського споживача. Необхідно відпрацювати асортиментний перелік товарів для кожного типу магазинів, що мінімізує товарні запаси та покращить ефективність роботи торговельної мережі. Споживчі товариства повинні вживати всіх заходів щодо недопущення скорочення діючої торгової мережі, яке відбувається за рахунок передачі її в оренду, а вдосконалювати і впроваджувати в системі нові форми господарювання.
Водночас С.А. Лупак звернув увагу на проблеми. Зокрема, в ресторанному господарстві в організаціях системи недостатньо використовуються можливості продажу продуктів власного виробництва (напівфабрикатів, салатів, чебуреків, кнедликів).
У більшості споживчих товариств виробничі потужності по виробництву кулінарних, кондитерських виробів, напівфабрикатів простоюють або відсутні.
Станом на перше січня цього року мережа ресторанного господарства нараховує 40 підприємств, з них 16 діючих, 23 здано в оренду, одно закрите. Так, із 16 діючих підприємств ресторанного господарства кухні працюють тільки в Іршавському, Довжанському, Сілецькому споживчому товариствах, а в 13 підприємствах ресторанного господарства кухні не працюють.
Голова райради Віктор Симканинець зазначив, що за час керівництва райспоживспілкою Сергію Лупаку, до речі, депутату районної ради, вдалося зробити чимало. Крім основної роботи, він бере також активну участь у різних заходах. Зокрема, торік вніс вагомий вклад у проведення фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора».
На думку Сергія Лупака, на даний час найважливішим завданням є подальше нарощування обсягів діяльності, забезпечення рентабельності роботи усіх господарюючих суб’єктів. Необхідно спрямувати максимум зусиль на забезпечення стійкого економічного зростання споживчої кооперації, покращення соціального захисту та добробуту членів споживчих товариств, збереження цілісності і єдності споживчої кооперації.
На четвертих зборах райспоживспілки розглянуто понад 10 питань. Із кожного із них прийнято відповідні рішення.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар