Версія для друку Версія для друку

Персональна виставка Наталії Лавренової

12 березня у виставковій залі районного будинку культури відбулася персональна виставка творчих робіт (живопис) Наталії Лавренової «Весна – пора любові та квітів», присвячена Міжнародному дню жінок.
Привітати авторку картин прийшли голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак, член Національної спілки художників України та голова народного об’єднання художників і майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Василь Філеш, викладач образотворчого відділу Довжанської дитячої школи мистецтв і член Спілки майстрів народної творчості України Антоніна Дурда, колеги та рідні.
Гості побажали молодій художниці творчого злету та натхнення, пошуку нових і оригінальних ідей, втілення їх на полотні. Лунали щирі бажання вдосконалювати свою майстерність, віднайти ту особливу та єдину стежку в житті, збагачувати й надалі мистецьку скарбницю Іршавщини своїми неповторними доробками.
Довідка: Наталія Лавренова народилася 26 жовтня 1996 року в с. Довге. Любов до природи та бажання та бажання відображати її фарбами на полотні привели художницю у 2008 році до Довжанської дитячої школи мистецтв на образотворчий відділ.
Після закінчення загальноосвітньої школи, у 2013 році вступила до Національного університету «Львівська політехніка» на кафедру архітектурного проектування. Паралельно навчається у Мукачівському державному університеті на кафедрі початкової освіти (заочна форма).
Свої роботи виконує акрилом та аквареллю. Займається скульптурою та цікавиться книгами.
Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар