Версія для друку Версія для друку

Комплексне відпрацювання

Протягом лютого фахівці Іршавського РВ У ДСНС України у Закарпатській області провели комплексне профілактичне відпрацювання населених пунктів с. Загаття та с.Ільниця.
Під час відпрацювання було створено робочу групу, для роботи у якій, окрім рятувальників, залучили  працівників органів місцевого самоврядування та працівників Аварійно-диспетчерської служби Іршавського відділення ПАТ «Закарпатгаз». Особливу увагу під час відпрацювання рятувальники звертали на громадян, що відносяться до підвищеної групи ризику, самотніх осіб похилого віку, бездомних осіб, багатодітних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки.
Під час обстеження помешкань громадянам вручили пам’ятки із основними правилами безпеки у побуті. Також рятувальники вказували на порушення правил пожежної безпеки, улаштування електромережі, складування грубих та легкозаймистих кормів, встановлення газових приладів тощо.
Не забули рятувальники й про безпеку наймолодших. Із учнями Ільницької-Новосільської ЗОШ І-ІІ ст. рятувальники поспілкувалися про причини виникнення пожеж та порядок правильних дій у випадку виникнення біди.
Іван Бандурович,
провідний фахівець Іршавського РВ УДСНС, капітан служби
цивільного захисту.

Ваш отзыв

Ваш коментар