Версія для друку Версія для друку

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

14 березня, з нагоди Дня українського добровольця, керівники району, учасники АТО, добровольці, волонтери, представники райвійськкомату прийшли до Пам’ятного знаку загиблим учасникам в АТО, щоб віддати шану героям, які ціною власного життя захищали свободу і незалежність України – Олександру Данільченко з Ільниці, Юрію Соколачко з Лози, Юрію Королю із Заріччя.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять померлих добровольців.
Голова райдержадміністрації Олександр Горін виступив із промовою, зазначивши, що саме добровольці першими виступили на захист рідної батьківщини від ворожих окупантів, власними силами, незламним духом, високим рівнем патріотизму виборювали і виборюють незалежність і територіальну цілісність України. Дякуючи їм, ми тут стоїмо живі і здорові. Ми пишаємося нашими героями, вони є прикладом сили, мужності, нескореності для підростаючого покоління.
Також із промовою виступив керівник громадського формування з охорони громадського порядку «Прайд Закарпаття» Петро Горзов. Він привітав усіх зі святом, побажав усім нам мирного неба, добра і злагоди.
На завершення заходу виступив радник голови районної ради Юрій Фельцан.

Ваш отзыв

Ваш коментар