Версія для друку Версія для друку

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПАСАЖИРСЬКИМИ ПЕРЕВІЗНИКАМИ РАЙОНУ

28 лютого під керівництвом начальника відділу містобудування та архітектури РДА Володимира Штумфа відбулася нарада з перевізниками стосовно покращення надання послуг по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах, які не виходять за межі району.
Для покращення обслуговування пасажирів с. Осій та с. Ільниця та зручності користування їх громадським транспортом учасниками наради вирішено внести зміни до графіків маршрутів Іршава-Осій, зокрема це стосується корегування часу відправлення автобусів з кінцевих пунктів ранком та вечером.
Після остаточного погодження дані будуть внесені до паспортів маршрутів перевізників та буде подано інформацію для внесення змін у табло автобусної станції.
Також на нараді обговорили питання культури обслуговування пасажирів водіями автобусів. Як зазначив голова районного товариства інвалідів Михайло Ісак, є випадки грубого ставлення водіїв до пасажирів.
За підсумками наради рекомендовано керівникам підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення, постійно проводити роботу з водіями, метою якої є забезпечення відповідного рівня культури у здійсненні пасажирських перевезень, при цьому особливу увагу необхідно звернути на людей з обмеженими фізичними можливостями та громадян інших пільгових категорій.
Прес-служба РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар