Версія для друку Версія для друку

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ

21 лютого, голова райдержадміністрації Олександр Горін провів робочу нараду з головами сільських рад щодо ремонту доріг у районі. Участь у роботі наради прийняли заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик, начальник управління Державного казначейства в Іршавському районі Петро Горзов.
Під час наради було вирішено, що на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт доріг місцевого значення Білківською сільською радою буде виділено 40 тис. грн., Приборжавською сільською радою – 15 тис.грн., Довжанською – 50 тис.грн, Дубрівською 30 тис.грн, Греблянською 16 тис.грн, Кушницькою -30 тис.грн, Лисичанською – 30 тис.грн.
Виконання робіт буде здійснюватися через районну програму «Робіт з виготовлення проектів, проектно-кошторисної документації, експертизи та технічного нагляду, будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення на території Іршавського району, які знаходяться на балансі обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації».
Сільські ради прийняли рішення щодо виділення із сільського бюджету районному бюджету субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
Обговорювали також питання виділення коштів із сільських бюджетів у вигляді міжбюджетного трансферту Іршавському районному бюджету, як «Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування  інвестиційних проектів» до коштів державного фонду регіонального розвитку на об’єкт «Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення 0070502 Довге-Іршава, км 0+000-21+700», у сумі 585 тис.грн, що буде складати 10% вартості ремонтних робіт на цій ділянці дороги.
До співфінансування долучилися чотири сільські ради: Білківська – 160 тис.грн, Довжанська – 200 тис.грн, Приборжавська – 80 тис.грн., Дубрівська – 145 тис.грн.
Крім того, торкнулися питання про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення експертизи цього проекту у сумі 94 тис.грн на ремонтні роботи ділянки дороги у напрямку Брід-Загаття-Чорний Потік. Виконання робіт планується здійснювати за кошти обласного бюджету. З метою прискорення виготовлення документації та проведення експертизи активно включилися в роботу і органи місцевого самоврядування. Так, Брідською сільською радою буде виділено 25 тис.грн., Чорнопотіцькою сільською радою – 39 тис.грн., Загатянською сільською радою- 30 тис.грн.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар