Версія для друку Версія для друку

Низький уклін за сумлінну і невтомну працю

Не віриться, що днями відмічає свій ювілей – 70 благословенних літ колишня медична сестра амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чорний Потік, яка знаходиться на заслуженому відпочинку, Марія Василівна Пензеник.
З висоти прожитих літ є що згадати.
Народилася 10 лютого 1948 року. Після закінчення середньої школи вступила у Виноградівське медучилище, де навчалася на акушерку. Після закінчення училища в 1967 році почала свою трудову діяльність в селі Бріл за спеціальністю. З січня 1968 року переведена працювати в село Чорний Потік, де народилася, акушеркою, а потім медсестрою дорослого населення до 1999 року. Працювала близько 32 років.
Нема в селі сім’ї, в якій би не знали Марію Василівну як фахівця своєї справи. Вона проводила як профілактичну, так і лікувальну роботу серед населення, неодноразово рятувала людське життя, не досипала ночі для того, щоб вчасно надати пацієнту допомогу. Марія Василівна вибрала таку нелегку, гуманну та жертовну працю. Вона знає, що сказати, відповісти, порадити кожному.
Це нині, у свої поважні роки, вона відійшла від сільських клопотів. А, бувало, без неї не обходилися ні сільські сходи, ні зібрання, будь-які громадські починання. З ентузіазмом проводила профспілкову роботу на амбулаторії, де неодноразово потрібно було згуртувати колектив для громадських робіт та відзнаки медпрацівників за успішну роботу.
Сумлінна праця, славний трудовий шлях роботи медичної сестри Марії Василівни Пензеник неодноразово отримав високе громадське визнання у вигляді нагородження грамотами «За почесну працю».
Має хорошу підтримку в чоловіка Михайла Васильовича – ветерана праці на освітянській ниві та від двох дітей і четверо онуків, якими вона пишається.
Нам, колективу амбулаторії ЗПСМ с. Чорний Потік, випала велика честь працювати з такою людиною.
Прийміть, ювілярко, слова вдячності за благородну працю, високу відповідальність, витримку. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям. Нехай у Вашій домівці завжди панує Божа благодать, щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам і Вашій родині.
Ганна Баландіна,
завідувач амбулаторії ЗПСМ с. Чорний Потік

Ваш отзыв

Ваш коментар