Версія для друку Версія для друку

Поліцейські вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-ої річниці виведення військ із Афганістану у Іршавському відділенні поліції відбулась традиційна зустріч поліцейських з ветеранами органів внутрішніх справ, які брали участь в бойових діях на території інших держав та учасників АТО.
На зустріч були запрошені воїни-інтернаціоналісти Іван Дорчинець, Іван Гичка, учасники АТО Федір Лендел, Федір Петер, Михайло Ігнатко, Юрій Сабов голова ради ветеранів та пенсіонерів Михайло Станинець і його заступник Василь Микита.
Багато хороших слів на адресу воїнів-інтернаціоналістів висловили начальник Іршавського відділення поліції, полковник Віктор Ребрей, Михайло Станинець та Василь Микита. Своє перше бойове хрещення Іван Гичка добре пам’ятає навіть через десятки років. Бій проходив у горах неподалік кордону Афганістану із Іраном. Після таких боїв майже нічого не залишилось живого.
За активну життєву позицію і значний внесок у виховання молодого покоління правоохоронців та з нагоди 29-ої річниці виведення військ з Афганістану начальник Іршавського відділення поліції, полковник Віктор Ребрей відзначив почесними грамотами воїнів-інтернаціоналістів Івана Дорчинець, Іван Гичку та учасників АТО Федора Лендел, Федора Петер, Михайла Ігнатко та Юрія Сабов.
Віта Горзов,
Іршавське відділення
поліції

Ваш отзыв

Ваш коментар