Версія для друку Версія для друку

Золоте весілля Сокачів

На перший погляд звичайна, рядова подія, але якщо зважити, скільки в теперішній час розлучень серед молодих сімей, то на серці воістину стає радісно: Юрій Михайлович і Ганна Іванівна Сокачі з Сільця впродовж півстоліття разом торували життєву дорогу.

– Я дуже рада за своїх батьків, – задоволено мовила дочка Світлана. – Народна мудрість каже: міцна сім’я – міцна держава. У нашій хаті завжди панував спокій, злагода, мама з татом із розумінням ставляться одне до одного, живуть душа в душу. Їх життя як на долоні: багате радощами і труднощами, успіхами і невдачами. Вони для нас, дітей, завжди служили прикладом, ніколи не сварилися, допомагали одне одному, вміли уступати при вирішенні наболілих проблем. Адже у житті всяке буває – і білі, і чорні смуги. Цього навчали і нас. Золоте весілля воістину стало для нас сімейним святом.
Крім синів Василя, Івана, дочки Світлани, зятя Івана та невістки Тетяни, їх вітали також внуки Вікторія, Михайло, Мирослава, Іван, Олександр та правнуки Василько й Андрійко.
Звісно, у такий прекрасний день хочеться озирнутися назад, пригадати дні дитинства, юності і зрілості. Юрій Михайлович 42 роки пропрацював у районному дорожньому управлінні. До нього з повагою ставилися в колективі, ставили за приклад, був наставником для молоді.
Дружина Ганна Іванівна працювала у кондитерському цеху Сілецького споживчого товариства. Улюбленій справі віддала 22 роки. На підприємстві про неї теж лише добрі спомини. За чесну, сумлінну працю нагороджена численними грамотами, дипломами і подяками. Користувалася заслуженим авторитетом у колег по роботі.
… Золоте весілля – свято родинне. А Юрій Михайлович і Ганна Іванівна завжди дорожили сім’єю.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар