Версія для друку Версія для друку

За сприяння райради лікарня отримала благодійну допомогу

У райлікарню потрапляти навряд чи хтось мріє. Але коли турбує здоров’я, то доводиться там бувати нам, нашим родичам, близьким, знайомим. І в такому закладі, наскільки це можливо, хочеться, як кажуть, аби стіни гріли душу. Мабуть, перше, що впадає в око, на що прилягти, куди поставити ліки, їжу. Цікаві і потрібні проекти допомоги райлікарні реалізовує районна рада. Їй вдалося налагодити у цьому плані співпрацю з громадською організацією «Наша Батьківщина – Україна» та партнерами з Німеччини. Завдяки такій тісній співпраці медичний заклад вже неодноразово отримував благодійну допомогу у вигляді ліків, медико-санітарних засобів тощо.
І ось днями голова райради Віктор Симканинець в черговий раз навідався в райлікарню не з пустими руками. Передав десять багатофункціональних ліжок, десять матраців, дванадцять тумбочок, два вмивальники та два унітази. Ця допомога на роки. Як зазначив голова райради, потрібно дбати про те, щоб жителі району мали можливість належно і в нормальних умовах зміцнювати своє здоров’я. Як бачимо, цю тезу він підкріплює конкретними справами.
Вантаж прийняв заступник головного лікаря по медичній частині Валентин Бобир. Він подякував за допомогу та зазначив, що її розподілять між відділеннями, які найбільше потребують.
Принагідно керівники обговорили шляхи подальшої співпраці.
Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар