Версія для друку Версія для друку

Замість «Експреса» – «Нове життя»

Із-за непорозуміння між журналістським колективом газети «Експрес» і «Укрпошти» останні почали повертати гроші за передплачене видання на 2018 рік. Але багато хто із читачів не поспішає брати кошти, а тут же, у відділенні зв’язку, переоформляє передплату на районну газету «Нове життя».
Звісно, дуже прикро, що одна із популярних газет перестала надходити до передплатника, — каже пенсіонер Петро Пітра з Білок. – Але і без газети жити не можна. А районне видання нам із дружиною найбільш близьке. Тут можна дізнатися про всі події, які відбуваються в районі.
Газета «Нове життя» залишається найбільш затребуваною в районі. Серед передплатників — вчителі, лікарі, інженерно-технічні працівники, підприємці, бізнесмени, творча інтелігенція. Тягнеться до газети і молодь. Про це свідчить редакційна пошта. Матеріали наших дописувачів часто з’являються на сторінках районного видання. До речі, чимало наших випускників оволодівають професією журналіста в Ужгородському національному університеті. А наші земляки працюють в багатьох засобах масової інформації не тільки Закарпаття, а й України. Телеведуча Марина Кухар з Імстичова – на каналі «Україна», журналіст Оксана Штефаньо з Іршави – у газеті «Новини Закарпаття», Олександра Терембець – на телеканалі «Тиса», Олександр Сочка очолює прес-службу однієї з політичних партій в Києві, Віталій Завадяк працює викладачем Ужгородського національного університету. Усі вони свого часу проходили практику в районній газеті «Нове життя».
Золотими літерами вписали свої імена в журналістику краю також Юлія Зейкан, Олександр Сенинець з Білок, Наталія Ломага і Наталія Бабинець з Іршави, Тетяна Палінчак із Заріччя, Василь Гаджега з Кам’янського, Михайло Ціцак з Імстичова, Петро Костянинець з Броду, Василь Мельник з Великої Розтоки.
Часи змінилися. Газетярі «Нового життя» шукають нові шляхи до сердець читачів. Намагаються робити газету цікавою і змістовною. Вона і надалі залишається в інформаційному просторі району.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар