Версія для друку Версія для друку

ЩАСЛИВА СІМ’Я – ЗАПОРУКА МІЦНОЇ ДЕРЖАВИ

У невеличкому чудовому куточку села Ільниці-Новоселиці проживає багато сімей, щасливих, трудолюбивих, справжніх господарів своєї долі. Ось назустріч мені виходить Марія Василівна Вішкі, щира, усміхнена, привітна… Жінка-трудівниця, мати-героїня, творча натура.
Народилась і виросла в Ільниці, навчалась у восьмирічній школі, математичному ліцею м.Ужгород та Івано-Франківському інституті нафти і газу за спеціальністю «Технік-програміст». Працювала на одному із ільницьких заводів.
В 1989 році вийшла заміж, народила чудових діток: сина Віталія, дочок Мирославку та Марійку, сина Іллю. Та в сім’ю прийшла біда – трагічно загинув чоловік. Родина залишилася без батька. Через деякий час Марія Василівна вийшла заміж вдруге за Ярослава з Іршави і народила ще двох діток – дочку Олександру та сина Максима. Разом з чоловіком вони піклуються про дітей, віддають їм свою батьківську любов, радіють за їх успіхи.
Зараз Марія Василівна працює на ринку Іршави.Улюбленим її заняттям є в’язання. В’яже вона багато. Це і шкарпетки, і кофти, і плаття. Кожен виріб своєрідний, бо вкладає в нього душу. Навчила в’язати дочок, рада допомогти, навчити всіх, хто має бажання. Ця справа приносить і деякий дохід до сімейного бюджету. А вечорами приходять і сусідки. Ну, справжні вечорниці.
Найбільшим щастям для Марії Василівни є її маленька внучка.
Віталій Шелельо,
завідувач клубом «Ільниця-Новоселиця».

Ваш отзыв

Ваш коментар