Версія для друку Версія для друку

МОСКАЛЬ – У СІМЦІ ЛІДЕРІВ «РЕЙТИНГУ ГУБЕРНАТОРІВ» УКРАЇНИ

Тижневик «Ділова столиця» оприлюднив рейтинг голів облдержадміністрацій за підсумками розвитку регіонів за три квартали 2017-го, складений на підставі двох десятків найбільш значущих показників Держслужби статистики. Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль посідає сьоме місце в десятці лідерів.
У рейтингу враховані дані 23-х мирних регіонів України – без окупованого Криму та напівокупованого Донбасу. Закарпаття має лідируючі позиції по динаміці реальних зарплат (зростання на 29,5% в порівнянні з січнем – вереснем 2016 року, водночас у середньому по державі – на 18,8%). Область увійшла в дев’ятку найкращих по середньомісячній заробітній платі, а дослідження її виплати за вересень показало в нас найменшу частку штатних працівників, які мали нарахування не вище «мінімалки». Таких виявилося всього 0,1% від загального числа працівників (при загальнодержавному показнику 4%). Закарпаття попереду за динамікою роздрібної торгівлі, обороти якої зросли на 22,7% (в середньому по Україні – на 8,8%). Крім того, наш край посідає друге місце за динамікою нефінансових послуг та входить у шістку лідерів за обсягом експорту товарів і послуг на душу населення, а також за загальною площею прийнятого в експлуатацію житла на тисячу жителів.
Перші три місця в «Рейтингу губернаторів» займають голови Київської міськдержадміністрації, Полтавської та Одеської ОДА. На останніх опинилися голови Кіровоградської, Тернопільської та Чернівецької облдержадміністрацій.

Прес-служба ОДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар