Версія для друку Версія для друку

Закарпатські аудитори виявили порушень та непродуктивних витрат ресурсів на суму понад 200 мільйонів гривень

За результатами державних фінансових аудитів 2017 року працівники управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів через порушення законодавства загалом на 203 млн. гривень. Сума непродуктивних витрат через неефективні управлінські дії становить 9 млн.
Торік закарпатські державні аудитори за результатами проведених аудитів надали 57 пропозицій, з яких об’єкти контролю врахували 36. Від упроваджених пропозицій протягом минулого року отримано економічний ефект на суму 3,6 млн. гривень.
За результатами аудитів правоохоронні органи розпочали 5 досудових розслідувань та долучили до кримінального провадження матеріали одного аудиторського дослідження.
Нагадаємо, зворотній зв’язок з громадськістю управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) за допомогою «телефону довіри», який функціонує з 9-ї до 18 години (у п’ятницю – до 16. 45) за номером (0312) 61-76-90.
Прес-служба ОДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар