Версія для друку Версія для друку

Людина-талант

Живе і трудиться вже п’ятий десяток літ у нашому славетному селі.
Спитайте будь-кого, хто такий Олександр Гаврилик, вам неодмінно кожен відповість:
– Це людина-талант. Він сьогодні знаний у Білках.
Народився 3 лютого 1969 року в простій робітничій сім’ї. Батько, Іван Миколайович, працював у місцевому кінотеатрі кіномеханіком, а мати, Єлизавета Василівна, контролером у тому ж кінотеатрі.
Ще під час навчання у школі в нього проявилися здібності до малювання. Малював для місцевого кінотеатру афіші для фільмів. Відвідував гурток образотворчого мистецтва, де навчався у відомого вчителя малювання Білківської середньої школи С.Ф. Гоголи.
З травня 1987 року по травень 1989 року проходив військову службу, де також не полишав свою улюблену справу.
Після повернення з армії працював у Мукачівському міськторзі, де отримав кваліфікацію художника 4 розряду. Потім почав працювати в органах внутрішніх справ. Малювання не покинув, і коли випадав вільний час та наснага, то писав портрети відомих артистів (акторів) кіно та людей праці, натюрморти. Про це свідчить збережена ним велика кількість мальованих робіт, які брали участь у виставках м. Мукачова та м. Київ.
Олександр Іванович, будучи на пенсії по вислузі років роботи в органах внутрішніх справ, займається фалеристикою, нумізматикою. В його колекціях виставлені рідкісні нагороди, медалі, монети, статуетки, печатки різних часів, філателія – марки, боністика – паперові гроші та цілий ряд значків.
Все це акуратно складено і виставлено. Він – прекрасний фотограф, має багато документальних матеріалів, відеофільмів та фото з давньої і сучасної історії села. На основі них робить фотоальбоми для своїх друзів під назвою: «Яскраві особистості села Білки». Він добре знається на комп’ютерній справі. Люб’язно надає консультації і поради кожному, хто звернеться до нього по допомогу.
У Олександра Гаврилика прекрасна родина. Жінка, Людмила, – талановитий фахівець швейної справи, модельєр. Син, Олександр, – учень восьмого класу, навчається у батька комп’ютерній техніці, допомагає у збиранні цінних історичних матеріалів для родинної хати-музею.
Петро ПІТРА,
с. Білки

Ваш отзыв

Ваш коментар