Версія для друку Версія для друку

Рятувальники проводять профілактику

Фахівці Іршавського райвідділу та 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС України у Закарпатській області провели позапланове відпрацювання в с. Підгірне. Метою таких заходів є запобігання виникненню пожеж та зменшення кількості травмованих і загиблих на них людей. До слова, 7 січня 2018 року в с.Підгірне стався випадок отруєння чадним газом двох осіб. На протязі 2017 року в районі отруєння чадним газом отримало 10 осіб.
До профілактичної акції залучались також працівники Іршавського відділення ПАТ «Закарпатгаз» та Чорнопотіцький сільський голова Юрій Бабинець. Під час відпрацювання рятувальники обстежували житлові господарства. Особливу увагу начальник Іршавського РВ УДСНС Іван Мошкола приділив правилам щодо запобігання отруєнню чадним газом та продуктами горіння. Рятувальники поспілкувались з мешканцями села, нагадали правила пожежної безпеки у побуті, правила поводження з електрострумом, відкритим вогнем, наголосили на обережності під час опалення приміщень, а також нагадали мешканцям про те, які порушення необхідно усунути, аби застерегти себе від виникнення пожеж.
Крім того, громадяни отримали тематичні пам’ятні листівки інформаційно-застережливого характеру.
Іршавський районний відділ управління ДСНС України у Закарпатській області нагадує мешканцям області, що тільки сумлінне дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від нищівних наслідків вогню.

Василь Сокач,
головний інспектор Іршавського РВ УДСНС

Ваш отзыв

Ваш коментар