Версія для друку Версія для друку

Громадські активісти відстоюватимуть інтереси жителів району

У районі є чимало активних, ініціативних, ідейних людей, готових працювати над розвитком Іршавщини в цілому та своєї громади зокрема. Вони знають життя на місцях зсередини, варяться, як то кажуть у тому соку і готові запропонувати своє бачення вирішення проблемних питань на районному рівні. У середу громадські активісти провели зібрання, щоб висловитися з приводу тих чи інших проблем і намітити план дій, підготувати запити до влади. Найперше на зібранні наголошувалося на істині, яка прописана в Конституції України, що єдиним джерелом влади є народ. Зазначалося, що від цього потрібно відштовхуватись, відстоювати свої конституційні права, а також підвищувати правову свідомість громадян. Учасники зібрання зачепили тему стану доріг, який не є втішним і бажає бути кращим. У цьому контексті торкнулися особливостей діяльності служб автодору, які впливають на якість ремонтних робіт, говорили про підходи в роботі газової служби, району електромереж.
Перед громадськими активістами виступив депутат обласної ради Петро Добромільський. Він розповів про свій шлях у політику, дав оцінку роботі влади, ознайомив з депутатською діяльністю. Зокрема, вів мову про підняття у цьому році на 16 відсотків тарифів на електроенергію для представників бізнесу. У районі працює 5 тисяч підприємців. На його думку, з цього приводу теж могли б сказати своє слово. Як депутат обласної ради Петро Петрович вже зареєстрував електронну петицію для зменшення цін на електроенергію для представників бізнесу.
Триває опалювальний сезон. Учасники АТО звертались до відповідних органів із проханням про виділення їм дров для обігріву, відповіді так і досі не отримали. Петро Добромільський пообіцяв стосовно цієї ситуації надіслати запит в обласне управління лісового господарства.
Громадські активісти також порушили проблеми з наданням матеріальної допомоги багатодітним матерям, облаштування в районі приміщення для проведення гемодіалізу, ефективності використання лісових ресурсів. З усіх порушених питань направлено запити до районної влади. Учасники зібрання домовилися, що такі зустрічі проводитимуть не рідше одного разу на місяць.
Іван Кополовець.

Ваш отзыв

Ваш коментар