Версія для друку Версія для друку

Українському війську – професіоналів

З метою забезпечення своєчасного га якісного відбору кандидатів для прийому на навчання до вищих військових навчальних закладів МО України у 2018 році, відбору Іршавським районним військовим комісаріатом кандидатів з числа цивільної молоді для навчання до вищих військових навчальних закладів МО України у 2018 році (до військових навчальних підрозділів ВНЗ, які здійснюють підготовку військових фахівців для Збройних Сил України та інших міністерств і відомств), зокрема до Харківського університету Повітряних Сил 3С України, Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м. Львів, військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУ ”КПІ» м. Київ, військової Академії м. Одеса, Національного авіаційного університету м. Київ, НТУ «Харківський політехнічний інститут» м. Харків, Національний університет Одеська морська академія та інших.
Військові навчальні заклади здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу у Збройних Силах України (схема навчання: 4 роки – студент, 1 рік – курсант).
На навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст” та «бакалавр» за денною формою приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту та відповідають установленим вимогам проходження військової служби:
цивільна молодь віком від 17 років до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік початку військової служби;
військовозобов’язані віком до 23 років, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу.
Для більш повної інформації щодо умов вступу, переліку конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, порядку проходження медичного огляду, психологічного обстеження та інше, звертатися в Іршавський РВК за адресою : м .Іршава, вул. Шевченка, 39 тел.: 2-24-61, 2-22-92.

З повагою,
ТВО військового комісара Іршавського районного
Військового комісаріату, майор Ю.А.ЩУР

Ваш отзыв

Ваш коментар