Версія для друку Версія для друку

Депутати внесли зміни до рішення «Про районний бюджет на 2018 рік»

16 січня відбулося засідання позачергової тринадцятої сесії районної ради VII скликання. Вів його голова районної ради Віктор Симканинець. Пленарному засіданню сесії передували засідання комісії з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики й засідання президії.
Головуючий повідомив, що позачергову сесію скликано у зв’язку  із  ситуацією щодо заборгованості із виплати заробітної плати працівникам соціальної сфери.
На початку засідання присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав життя у військовому протистоянні на сході країни.
Далі головуючий коротко ознайомив присутніх із подіями, які відбулися в районі в міжсесійний період та привітав колег, які святкували у цей час день народження, ювілеї.
Основним документом, який розглянули районні депутати, стало питання Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №303 «Про районний бюджет на 2018 рік». Згідно поданого фінуправлінням проекту рішення, передбачено затвердити зміни, зокрема спрямування вільного залишку загального фонду районного бюджету  у розмірі 6 569 120 грн., а також за рахунок іншої субвенції з Лисичівського, Кушницького та Дубрівського сільських бюджетів.
Серед переліку питань, винесених на розгляд сесії, програми «Мала преса», розвитку системи аварійно-рятувального обслуговування населення і територій Іршавського району гірським пошуково-рятувальним відділенням м. Іршава, аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в Закарпатській області на 2018-2021 роки та питання про внесення змін до договорів оренди майна об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району.
Особливих зауважень у депутатського корпусу з вищезгаданих питань не виникало, оскільки їх попередньо обговорили на профільних комісіях, тому вони й були наразі підтримані.
У «Різному» розглянуто і підтримано проект рішення «Про безоплатну передачу будівлі Іршавського районного будинку дитячої творчості зі спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради у комунальну власність Іршавської міської ради об’єднаної територіальної громади».
У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Горін.

Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар