Версія для друку Версія для друку

Вшановували ветеранів органів внутрішніх справ

Урочисте зібрання до дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України відкрив голова Іршавської громадської організації пенсіонерів правоохоронних органів Михайло Станинець. На сьогоднішній день в організації нараховується 160 пенсіонерів та ветеранів, із яких; 17- учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, 4 – учасники бойових дій в Афганістані, 4-учасники АТО, 1 ветеран Другої світової війни, 5 – важкохворих, 1-депутат райради та 5 – депутатів сільських рад. 26 членів організації отримали протягом року матеріальну допомогу, 19 членів пройшли стаціонарне лікування в обласній лікарні ОВС м. Ужгород і 10 членів отримали путівки в санаторій. Протягом року вшановували учасників бойових дій в Афганістані, учасників АТО та Другої світової війни, проводились зустрічі з працівниками державтоінспекції, карного розшуку, слідства, дільничними, працівниками штабу та чергової частини.
Зі святом шановних ветеранів та пенсіонерів привітав начальник Іршавського відділення поліції полковник Віктор Ребрей, який у своєму виступі зазначив, що громадська організація Іршавщини об’єднала всіх правоохоронців району, задля того, щоб один одному допомагати. Вони й зараз у строю, готові надати допомогу та передати свій багатий життєвий досвід молодим поліцейським, адже вони пройшли всі тяготи служби. Також побажав присутнім здоров’я, щастя, родинного благополуччя та довгих років життя.
Голова Іршавської територіальної громади Степан Бобик сказав багато хороших слів на адресу громадської організації ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ.
Теплі слова та спогади про минулі часи, хороша дружня атмосфера дали можливість всім, хто прийшов, відчути себе, як і колись, частинкою великого колективу.
Однак не всі ветерани змогли прийти до відділення поліції, серед них є багато, яким здоров»я не дозволило святкувати разом зі всіма.
Громадська організація ветеранів та пенсіонерів протягом багатьох років співпрацює з правоохоронцями Іршавського відділення поліції.

Віта Горзов,
Іршавське відділення
поліції.

Ваш отзыв

Ваш коментар