Версія для друку Версія для друку

Лине наша коляда від дому до дому

Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів влаштувала незабутнє свято Миколая в Імстичові.
Здається, нема такого малюка, дитини, підлітка, а часом і вже дорослого, який би з нетерпінням не чекав на свято Миколая. Чекали на нього і в Імстичівському дитячому притулку. Учні Сілецької ЗОШ І-ІІІ ступенів в черговий раз обдарували дітлахів гостинцями . Керівництво школи Зан С.А., Фельцан М.І., Глушко О.А. та педагог-організатор Зем’янська Л.І. разом з учнями школи підготували для них солодощі, іграшки, одяг та продукти.
По-особливому дітлахів привітав вокально-хореографічний гурток «Віночок» під керівництвом досвідченого педагога Л.Ю. Семак. Серед безлічі подарунків найприємнішими, напевно, були щирі та теплі слова привітання, які вилилися в новорічних віршах та піснях. Мелодійний та ніжний голос ведучої Н.В.Чорнокішки швидко налаштував присутніх на свято. Під мелодію пісеньки «Дзень-дзелень, дзень-дзелень, дзвоники дзвонять» на сцені з’явилася Білосніжка Ярослава Ваш з невгамовними гномами. Чарівниця фея Фельцан Діана під ніжну мелодію новорічної пісні оживила сплячих ляльок-дівчат. Проснувшись після чарів злої чаклунки, красуні Тетянка, Оксанка, Євгеніка, Настенька та Марійка, наче вечірні зіроньки, виконали свій чарівний вальс, що переніс усіх у казкове дитинство.
Та найбільше захоплення викликав головний гість свята – Святий Миколай. Він вийшов на сцену під мотив пісні «Ой, хто, хто Миколая любить» зі своїми незмінними супровідниками – ангелами. Костюм для нього люб’язно організував настоятель нашого храму отець Михайло, під патронатом якого церковна громада подарувала по-справжньому Миколаївський мішок.
Хоч програма була і вельми насиченою, та яке ж свято без веселих і дотепних українських козаків, які підняли всім настрій, дали хороший заряд енергії напередодні свят Нового року та Різдва Христового.
На обличчях дітей сяяли радісні усмішки. Вони активно повторювали рухи виступаючих, щиро аплодували. Свято вдалося на славу.
Хочеться сказати велике спасибі всім батькам, які посприяли організації концерту, виділили для цього час і кошти, проявили милосердя, якого так не вистачає в цьому меркантильному світі. Дітям, що були справжніми акторами, керівникам С.А. Зан, М.І. Фельцан, О.А. Глушко, Л.І. Зем’янській, Л.Ю. Семак, які доклали максимум зусиль, аби свято запам’яталося.
Низький уклін усім щиросердним і добродушним людям, котрі не залишилися осторонь цих дітей.
Шпак Е. М.

Ваш отзыв

Ваш коментар