Версія для друку Версія для друку

Поліція Іршавщини: «Безпека дітей – понад усе!»

Напередодні новорічних та різдвяних свят поліцейські Іршавського відділення поліції завітали до учнів Іршавської гімназії, де під час зустрічі спілкувалися з учнями старших та молодших класів і презентували інформаційні друковані матеріали.
У ході зустрічі поліцейські провели презентацію спеціально розроблених інформаційних друкованих матеріалів для дітей, де кожне зображення застерігає про певний вид небезпеки.
Також розповіли про наслідки порушень Правил дорожнього руху, про те, як впливає на організм підлітків алкоголь та тютюнові вироби, що спілкуватись із незнайомцями й сідати до них у транспорт є вкрай небезпечним для дітей. Особливу увагу акцентували на такий вид злочину, як крадіжки. У ході обговорення у школярів було багато запитань і навіть навели приклади життєвих ситуацій, з якими вони стикались.
Окрему увагу поліцейські приділили темі «Не мовчи – дзвони! Разом ми попередимо насильство». З цього приводу між школярами та поліцейськими виникла дискусія. Правоохоронці закликали дітей не мовчати про насильство над ними, а звертатися до поліції, батьків чи вчителів.
На сьогодні більша частина дітей шкільного віку проводить дозвілля в Інтернеті, де є багато чого цікавого, повчального, але є й небезпека. Було обговорено небезпечні ігри як-от: «Синій кит» та «Червона сова».
Поліцейські закликали школярів перед святами без дорослих та фахівців не запускати петарди, не торкатися підозрілих предметів на вулиці чи в місцях відпочинку. Правоохоронці навели приклади, коли діти були травмовані через неякісну петарду.
Не забули правоохоронці й про молодших учнів гімназії, з якими провели бесіду на подвір’ї, під час якої продемонстрували можливості сучасного поліцейського автомобіля. Також діти мали можливість відчути себе справжніми поліцейськими за кермом спецавтівки та зробити на згадку селфі.
Як прокоментував начальник Іршавського відділення поліції, полковник Віктор Ребрей, поліцейські спеціально розробили для дітей інформаційні матеріали, які будуть надіслані в кожний навчальний заклад Іршавського району. Ці плакати розроблені з метою застереження дітей від небезпеки, і якщо вони навіть потраплять у критичну ситуацію, то ця інформація їм стане у пригоді.

Віта Горзов,
Іршавське відділення
поліції.

Ваш отзыв

Ваш коментар