Версія для друку Версія для друку

Генеалогічне дерево і протидія родових гріхів

Ще донедавна, у заборонені більшовицькі часи, питання генетичної спадковості було закритою темою. Попри все це, наші предки завжди розповідали про перехід по спадковості тих чи інших явищ.
У кожного з нас є предки, які вплинули на наше життя: як позитивно, так і негативно.
Загляньмо на мить у наше минуле і запитаймо себе, а чи не було чого негативного успадковувати нам від предків? Знищення християнства, штучний голодомор, вандалізм храмів, хрестів, робота в полі на Великдень, заборона церковних обрядів і інші безчинства проводились хіба не з участю наших предків? Хто свідомо, хто під тиском влади, але всі ці гріхи передалися нам у спадок.
Пригадую дитинство. У селі жив чоловік (не сповна розуму), так тоді називали людину, яка заходила у двір і шукала, щоб чого вкрасти. На запитання, чому людина краде, від старожилів була така відповідь: «Його тато крав і дідусь ходив по чужих городах і дворах, аби щось присвоїти».
Отже, носії негативних явищ, можливо, неохрещених померлих предків з поколінь батька і матері на генному рівні переходять на наші родини, а ми ще вагаємося, чи треба молитися у віднові Святого Духа, чи не обов’язково.
Нам треба, керуючись вимогами Церкви, бути відкритими і чистим серцем сприймати Дари Святого Духа і зрозуміти, що лише Ісус, Спаситель усього людства, проповідує Царство Боже, Ісус звільняє, оздоровлює і прощає наші гріхи.
Як сказано у Євангелії: «Куди Він тільки приходив у села чи міста, чи слободи клали на майданах хворих, просили Його при змозі бодай доторкнутися краю Його одежі, і хто тільки торкався Його, ставав здоровий».
Таким чином, отримавши книжку «Зцілення роду», в якій автор Ігор Цар на базі спостережень американського екзорсиста о. Роберта де Грендіс розробив схему молитов за зцілення роду. Спільнота матерів у молитві вирішила молитися за зцілення роду предків батька і матері в церкві Непорочного Зачаття у м. Іршава.
О. Василь Петечук – настоятель храму Непорочного Зачаття і як декан, будучи на нічних чуваннях перших субот до Непорочного Серця Пресвятої Богородиці в с. Дунковиця, в присутності свяшеників (14 чол.) запропонував запровадити після молитов у спільноті Божественну Літургію в намірі зцілення роду, з проханням до Господа через його найдорожчу кров та п’ять Христових ран просити за прощення гріхів і оздоровлення роду всіх попередніх поколінь наших родин.
На Службу Божу вірники написали імена батька і матері, бажаючі пройшли Сповідь, прийняли Святе Причастя щодо зцілення роду. Свята літургія проводилась протягом 5 днів. Присутність людей на літургії перевищила усі сподівання.
Молитви за звільнення на Божественній літургії були проникнуті проханням до Бога, щоб охороняв нас від наслідків гріхів, які зробили попередні покоління, від спадкових хвороб, які мають вплив на духа, душу і тіло, щоб визволити нас від усякого зла, закоріненого в історії наших родин.
Марія ШПАК

Ваш отзыв

Ваш коментар