Версія для друку Версія для друку

Багатий грудень на свята

Щорічно у Луківській ЗОШ І-ІІ ст. грудень розпочинається Тижнем правових знань під керівництвом вчителя історії та правознавства, директора школи Ольги Юріївни Хандри. Не виключенням став і цей навчальний рік, в рамках якого було проведено багато навчально-пізнавальних заходів, пов’язаних з правовою освітою школярів: цикл виховних годин з теми «Права і обов’язки учня», бесіда з учнями-старшокласниками «Захист Вітчизни – священний обов’язок кожного», виставка рефератів та творчих робіт на тему «Права дитини», «Конституційне право» та «Історія державотворення», до якого активно підключився наш 9 клас з класним керівником Наталією Іванівною Урста. Надовго в пам’яті випускників та учнів школи залишиться година спілкування з директором школи, вчителем правознавства, депутатом районної ради Хандрою Ольгою Юріївною, яка розкрила одну із актуальних тем сучасності «Місцеве самоврядування», про необхідність створення об’єднаних громад.
Доброта та милосердя, співчуття та безкорислива допомога – це найбільші людські чесноти, які прививають нам у школі. Нещодавно відбулася благодійна акція «Від серця до серця», мета якої – допомога онкохворим та сім’ї Симканич, постраждалій від пожежі, в якій виховується четверо малолітніх дітей. Класний керівник 4-А класу Інна Іванівна Густій та психолог школи Олеся Андріївна Попфалуші відвідали родину, а колективом школи надано матеріальну допомогу у вигляді теплого одягу, обладнання для дитячої кімнати та солодких подарунків для малечі до свят.
Велику увагу в нашій школі приділяють навчанню та вихованню дітей з особливими педагогічними потребами. Дирекцією школи створено сприятливі умови для індивідуального та інклюзивного навчання Артема Корпоша, Назара Тризни, Ліліани Палінкаш та Івана Черничко. Постійна співпраця з батьками-опікунами Горзов П.О. та Горзов Н.Ю., Корпош та Черничко дає плідні результати. Діти адаптувалися в навчальному колективі.
Наше шкільне життя різноманітне, яскраве і незабутнє. 13 грудня всі старшокласники, вчителі та батьки побували на Андріївських вечорницях, які організувала вчитель музичного мистецтва Оксана Михайлівна Симканич. Учні показали творчі здібності, артистизм, любов до української пісні, запальних танців та народних традицій.
Щире спасибі нашим наставникам – вчителям та директору школи Ользі Юріївні Хандрі за щасливе дитинство та незабутні уроки життя, в новій, сучасній школі, прекрасно організоване свято Миколая з солодкими подарунками для малечі та незабутніми враженнями.

Наталія Фанта,
лідер учнівського самоврядування Луківської ЗОШ І-ІІ ст.

Ваш отзыв

Ваш коментар