Версія для друку Версія для друку

ЗИМА ПОВОЛІ НАСТУПАЄ…

На початку грудня 2017 року зима вступила в свої права. В горах випав сніг до півметра, в низинних районах пішли інтенсивні дощі, що призвело до підйому рівня води в річках району.
В ніч з 9 на 10 грудня, в результаті сильних опадів у вигляді дощу, в деяких місцях району річки вийшли з берегів, зокрема: р. Боржава частково вийшла на заплаву в с. Гребля та с. Вільхівка було підтоплено 47 гектарів сільгоспугідь, р. Іршавка частково вийшла з берегів, між населеними пунктами м. Іршава та с. Сільце було підтоплено до 17 гектарів сільогоспугідь.
Прогнозуючи ситуацію, яка може виникнути на території району (при інтенсивних опадах у вигляді дощу можливий підйом води в річках до критичного рівня, що призведе до виникнення паводку) підтоплення територій населених пунктів та дворогосподарств мешканців району. У зв’язку з вищенаведеним, керівники органів місцевого самоворядування в населених пунктах, по території яких протікають річки, спільно з фахівцями Берегівського МУВГ, зобов’язані вести постійний контроль за рівнем води в річках та можливим підтопленням дворогосподарств громадян.
Аналізуючи прогоноз погоди на грудень 2017 та січень 2018, в цілому по району температура повітря буде плюсова, кожний другий день інтенсивні опади, що може призвести до підйому рівня води в річках та виникнення паводку, але ми маємо бути готові до будь-яких сюрпризів погоди.
Якщо виникає загроза підтоплення, необхідно негайно повідомляти черговому райдержадміністрації за тел. 2-11-42 (цілодобово) або 2-11-65 в робочий час та черговому Іршавського РВ УДСНС України у Закарпатській області тел. 2-15-04 (цілодобово).

Юрій Химинець,
провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації

Ваш отзыв

Ваш коментар