Версія для друку Версія для друку

В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ – НОВИЙ НАЧАЛЬНИК

30 листопада відбулося представлення нового начальника управління соціального захисту населення Іршавської райдержадміністрації Володимира Михайловича Вагерича.
Керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, зачитав присутнім відповідне розпорядження голови Іршавської райдержадміністрації від 29.11.2017 №45-р та зазначив, що Володимиру Михайловичу присвоїли 6 ранг державного службовця посади державної служби категорії «Б».
Привітав нового керівника управління соціального захисту населення голова райдержадміністрації Олександр Горін та побажав йому успіхів у важливій роботі, спрямованій на забезпечення державної підтримки та соціальний захист громадян на принципах чуйності, милосердя та індивідуального підходу до кожної людини.
Володимир Вагерич подякував за довіру і запевнив, що докладатиме максимум умінь і зусиль для належного виконання своїх функціональних обов’язків задля забезпечення соціального захисту мешканців району.
Довідка: Володимир Михайлович Вагерич народився 11 квітня 1968 року у с. Богаревиця.
Із 1983 по 1986 рр. навчався у Львівському фінансовому технікумі, де здобув кваліфікацію «Бухгалтер-фінансист».
1988 року вступив на навчання до Ужгородського державного університету, де у 1993 році здобув освіту за фахом «Економіст».
Свою трудову діяльність розпочав на посаді старшого податкового інспектора в Іршавському районному фінансовому відділі.
Із 1993 р. по 2011 р. працював на посаді начальника контрольно-ревізійного відділу в Іршавському районі.
Остання посада перед призначенням – головний державний аудитор в управлінні Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області.

Ваш отзыв

Ваш коментар