Версія для друку Версія для друку

 СЬОМА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

Минулої неділі в Іршаві відбувся підсумковий сьомий благодійний концерт районної акції в підтримку онкохворих дітей Іршавщини «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом». Протягом п’яти тижнів збір коштів тривав по всьому району. До акції долучилися загальноосвітні школи, релігійні громади, державні установи,  підприємства, окремі меценати та всі небайдужі люди. Подякувати організаторам та підтримати діток, для яких організована дана акція, прийшли голова районної ради Віктор Симканинець та міський голова Степан Бобик. Дуже приємно, що вже постійно до акції долучається народний депутат України Павло Балога.  Цього року він передав діткам 30 тисяч гривень. Іршавський міський голова на концерті передав кошти організаторам акції.
Вже другий рік поспіль до акції долучається відомий кондитер Юрій Блажин. Всі кошти, зібрані від продажі тістечок під час концерту, були передані хворим діткам. Вперше до акції долучився квітковий магазин «Флора». Всі виручені кошти від продажі квітів на концерті теж були долучені до загальної суми.
Під час концерту у залі стояла скринька, всі бажаючі мали змогу вкинути кошти, тим самим долучитися до благодійної акції.
На завершення концерту лічильна комісія оголосила кінцеву суму, яка була зібрана за весь час проведення акції. Цьогоріч завдяки організаторам та всім небайдужим людям вдалося зібрати найбільшу суму за весь час існування  акції – 270 тисяч 60 гривень. За даними районного онколога Зорри Фенич на Іршавщині є 10 дітей із онкологічними захворюваннями віком від 2 до 18 років.Тож кожна дитина отримала 27 тисяч гривень.
Та найголовніше те, що за допомогою таких акцій вдається достукатися до сердець людей, що б вони не залишалися осторонь біди оточуючих їх людей.

Іван Котубей.

Ваш отзыв

Ваш коментар