Версія для друку Версія для друку

«Батьківщина» перемагає на виборах в ОТГ два роки поспіль!

«Батьківщина» перемагає на виборах в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) два роки поспіль. Про це свідчить аналіз результатів чотирьох хвиль місцевих виборів у ОТГ в 2016-17 рр., в тому числі і перемога на перших виборах старости с.Лоза, які відбулися 30 липня 2017 року, де було досягнуто найкращий результат: 100 %-на підтримка кандидата на посаду старости Боршоша М.І., кандидатуру якого було висунуто Іршавською районною партійною організацією ВО «Батьківщина».
Якщо просумувати дані ЦВК щодо результатів усіх виборів, які упродовж 2016 і 2017 років відбулися в новостворених об’єднаних територіальних громадах, «Батьківщина» має перше місце (28,2%) і набагато випереджає найближчого конкурента – БПП «Солідарність» (18,2%).
Юлія Тимошенко наголосила на тому, що партія «Батьківщина» перемогла всіх фальсифікаторів, попри тиск з боку влади та використання брудних технологій проти висуванців від «Батьківщини».
Лідер партії «Батьківщина» закликала українців не вірити «результатам» замовних рейтингів від соціологічних агенцій.
Нагадаємо, що 15 листопада у Києві відбувся 7 етап 14-го з’їзду партії ВО «Батьківщина», який одностайно ухвалив рішення про участь місцевих організацій політичної партії у майбутніх виборах в ОТГ.
Переможна динаміка партії «Батьківщина», показана на місцевих виборах, демонструє наявність розгалуженої партійної структури та авторитетних лідерів на місцях.
Ця тенденція прослідковується і на прикладі Іршавського району Закарпаття. Так, згідно результатів виборів депутатів Іршавської міської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року від ВО «Батьківщина» обрано 3 депутати (8,69 %). А вже згідно результатів перших виборів депутатів міської ради ОТГ, які відбулися 30 квітня 2017 року, від ВО «Батьківщина» обрано 4 депутати (12,93%).
Місцеві вибори в черговий раз продемонстрували справжню підтримку та довіру народу до партії «Батьківщина». Фактично, кожен третій українець сьогодні підтримує партію «Батьківщина». Це найточніше соціологічне дослідження електоральних настроїв виборців напередодні наступних президентських і парламентських виборів.
Петро Станко,
голова районної партійної організації ВО «Батьківщина», голова фракції ВО
«Батьківщина» в Іршавській
районній раді.

Ваш отзыв

Ваш коментар