Версія для друку Версія для друку

Освітяни передплачують «Нове життя» на 2018 рік…

Кажуть, що найбільший інвестор газети – читач. І відрадно, що педагоги району активно включилися в передплатну кампанію – 2018!
Передплата районної газети «Нове життя» у навчальних закладах проходить організовано, на належному рівні, – каже головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Андрій Андрішко. – Як на мене, кожна інтелігентна людина повинна читати місцеву пресу. У нашій сім’ї ми просто не можемо обійтися без неї. Вчителі теж мають читати районку, адже вони сіють у дитячі душі добре, розумне, вічне.
Серед керівників навчальних закладів, які вболівають за газету А. Андрішко називає Н.Ю. Онисько (директор Іршавської гімназії), Ю.Ю. Синетаря (Загатська ЗОШ І-ІІІ ступенів), О.О. Кудло (Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), С.А. Зан (Сілецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), М.В. Ледней (Довжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), П.В. Чорбу (Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), О.М. Чепура (Іршавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Г.Ю. Гичка (Іршавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), В.А. Білинця (Доробратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
Добре, що маємо підтримку в освітян. Багато з них публікується на сторінках районки. Ми охоче надаємо слово тим, хто нам готує матеріали про школу, вчителів і учнів, їх проблеми. Саме газета виступає рупором впровадження реформи в освіті.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар