Версія для друку Версія для друку

Наш президент 2!

Вдруге поспіль президентом Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління» стала наша кандидатка, голова районної учнівської організації «Лідер» Марійка Юріна.
25 листопада у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів. Юні лідери з багатьох куточків нашого краю представили свої районні та міські організації, загальна кількість учасників сягала більше сотні осіб. Захід розпочав свою роботу гімном України. Хвилиною мовчання лідери вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, воїнів, що загинули у АТО та українців, загиблих від Голодомору.
Найактивніші учасники збору виступили з доповідями та презентаціями, поділилися досвідом успішно реалізованих учнівськими осередками акцій та проектів. Наші Христинка Ляшко, Поліна Тернинко та Марійка Юріна розповіли про один із наймасовіших і найвдаліших проектів минулого навчального року – «Допоможи собі сам».
Згідно програми, далі відбулися вибори президента Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління». Позмагатися за посаду виявили бажання п’ятнадцять кандидатів, усі вони представили присутнім свої передвиборчі програми. Впевнену перемогу, а разом з нею символічну булаву, посвідчення президента та щирі вітання отримала голова нашої РУО Марія Юріна, учениця Осійської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ф.Потушняка, обов’язки віце-президента, протягом року буде виконувати Ніколетта Конкус, учениця Руськокомарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
В рамках заходу для лідерів було проведено корисні та цікаві тренінги: «Я – концепція» та «Самопрезентація», тренер – Діана Сідун-Сович, психолог та ведуча дитячої програми «Я знаю» на телеканалі Тиса 1; «Волонтерство, благодійні фонди, гранти» – Яна Сидор, заступник голови правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».
Тим часом координатори провели зустріч за круглим столом, на якій поділилися враженнями від форуму, обговорили проблемні для учнівських організацій області питання, обласної організації у поточному навчальному році. Зокрема я пропонувала включити наш «Лідер-талант-фест» до числа обласних заходів, що дало би можливість більшій кількості районних, міських чи шкільних організацій взяти в ньому участь.
Всі учасники форуму були запрошені на обід, після чого роз’їхалися з новими емоціями, знайомствами, ідеями додому.

Віра ГЛУШКО.

Ваш отзыв

Ваш коментар