Версія для друку Версія для друку

ВІДПРАВЛЕНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ВОЇНІВ АТО

15 листопада від адмінбудівлі райдержадміністрації  заповнений транспортний засіб з матеріально-технічною допомогою був відправлений в зону антитерористичної операції на схід України.    Вантаж зібрано спільними зусиллями Іршавської райдержадміністрації, районної ради, Вільхівської ЗОШ I-III ст., підприємців Іршавщини та небайдужих іршавчан.
Найнеобхідніші речі, в переліку яких продукти  харчування, одяг, засоби гігієни тощо, було відправлено нашим захисникам на передову до 128-ої гірсько-піхотної бригади.
Доправлення вантажу від району безпосередньо до місця призначення взяли на себе член громадської організації «Українське об`єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Ярослав Мешко та Василь Захарків. Вони відвідали українських бійців 128-ої гірсько-піхотної бригади. Нашим військовим відвезли гуманітарну допомогу – теплі речі, продукти  харчування, засоби гігієни тощо.
Учасники АТО щиро подякували іршавчанам за допомогу.
У свою чергу, іршавські волонтери висловлюють вдячність усім, хто долучився до організації чергової поїздки на Схід України.

Ваш отзыв

Ваш коментар