Версія для друку Версія для друку

Військова служба за контрактом

У зв’язку з безробіттям на території Іршавського району та важким матеріальним становищем сім’ї на військову службу за контрактом виявили бажання піти жителі с. Кам’янське Фельцан В.І. та Бабич І.Ю.
Варто зазначити, що військову службу за контрактом вони будуть проходити на території Закарпатської області без залучення в зону АТО.
Військову службу проходитимуть у військовій частині тилового забезпечення А2678 с. Баркосово, Мукачівського району. Грошове забезпечення складає від 7200 грн. і нарахування всіх надбавок. Проживатимуть на квартирах, які знаходяться на балансі військової частини, забезпечуються безкоштовними обідами у робочі дні(за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів) та трьохразовим харчуванням під час несення служби в добовому наряді , речовим майном у повному обсязі.
Вони також отримають безоплатне медичне обслуговування та санаторно-курортне лікування для членів їх сімей. Використання основної щорічної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
Право на пенсійне забезпечення належного віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.
На разі варто зазначити, що в Іршавському РВК проводиться відбір на військову службу за контрактом у військові частини тилового забезпечення тобто без залучення в зону АТО.

Військовий комісар
Іршавського районного
військового комісаріату
підполковник Є.КУГУТ

Ваш отзыв

Ваш коментар