Версія для друку Версія для друку

Ветерани одержали повну підтримку своїх пропозицій у керівників району

На заключній нараді голів первинних організацій ветеранів України нашого району підбито підсумки роботи за нинішній рік.
Звітуючи про зроблене, голова районної ради ветеранів України П.В. Король наголосив, що зроблено чимало по оздоровленню, придбанні безплатних ліків та санітарних путівок, поліпшення матеріального становища. Позитивним у роботі районної та первинних організацій є відзначення тих ветеранів, які дожили до 90-95-річчя. Їх вшанування – урочиста подія, майже завжди приходить вшанувати таких людей і перші керівники району. У цьому напрямку районну організацію ветеранів підтримує і районна газета «Нове життя». На думку П.В. Короля вартий уваги й досвід голови первинної організації с. Вільхівки І.М.Митровція, де почали урочисто відзначати дні народження, починаючи із 75 років.
До ветеранів завітали голова районної ради В.А. Симканинець, в.о. голови райдержадміністрації І.М. Павлишин. Перші особи району відповіли на численні запитання ветеранів. А стосувалися вони в першу чергу роботи пасажирського автотранспорту, медичного обслуговування, адміністративного реформування. Віктор Симканинець та Ігор Павлишин зовсім не ігнорували й не ображалися за занадто гострі питання, навпаки, поставилися до них із повним порозумінням. Пообіцяли, що обов’язково будуть щось робити аби змусити іршавських автоперевізників працювати у вихідні, держати під контролем медичну та адміністративну реформу.
Найбільш активними на нараді були В.Коцан із В.Раківця, І.Синошин із Загаття, В. Данканич із Доробратова, І.Попович із Негрова, голова районної спілки інвалідів М.Д. Ісак.
Михайло ЦІЦАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар