Версія для друку Версія для друку

СВЯТО РІДНОЇ МОВИ

9 листопада – День української мови та писемності. Долучилися до урочистого відзначення цієї славної дати, щоб спробувати переконати, що мова – це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину, і учні та вчителі Климовицької ЗОШ І – ІІ ступенів.
Вчитель української мови та літератури Шелельо Марія Іванівна донесла до учнів значимість рідної мови в житті кожної людини.
Про тернистий шлях боротьби української мови за незалежність розповіли учні 7 – 8 класів. Вразили присутніх інсценізації у виконанні учнів 8 – 9 класів, які показали, як молоді люди паплюжать, перекручують рідну мову, вживаючи русизми та жаргонізми. В результаті учні зрозуміли, що мовна культура є свідченням вихованості та розумового інтелекту молодої людини.
Багато чудових слів було сказано учнями 5 – 6 класів про нашу рідну Україну, її мову солов’їну, прохання не цуратись її, а вивчати і удосконалювати.
Після свята багато учнів взяло участь у конкурсі «Знавці рідної мови», чим влилися до мовного єднання, до якого так прагнув шановний меценат із Канади Петро Яцик.

Людмила Шелельо,
учениця 9 класу
Климовицької ЗОШ
І – ІІ ст.

Ваш отзыв

Ваш коментар