Версія для друку Версія для друку

Тривають відпрацювання населених пунктів

З метою попередження виникнення пожеж, зменшення кількості травмованих і загиблих та мінімізації збитків від пожеж, рятувальники Іршавщини здійснюють пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів. Спільно із представниками виконкому Чорнопотіцької сільської ради відвідали мешканців с. Підгірне. Профілактичні бесіди та перевірки стану пожежної безпеки проводилися із членами малозабезпечених та багатодітних сімей, а також із самотніми людьми, які, як ніхто інший, потребують додаткової уваги та опіки. Людям роздали листівки- пам’ятки із основними вимогами пожежної безпеки для домівок та під час використання електричного і пічного опалення.
Також вогнеборці поспілкувалися із учнями 4-9 класів Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів. Школярам розповіли про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про дитячі пустощі з вогнем. Нагадали учням й правила безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Профілактичні бесіди із населенням тривають упродовж місяця у всіх куточках Іршавщини. Рятувальники хвилюються за безпеку громадян й вживають усі можливі заходи, аби зимовий опалювальний сезон не спричинив біди для жодної родини.
Іван Бандурович
провідний фахівець Іршавського РВ УДСНС України у Закарпатській області, капітан служби цивільного захисту.

Ваш отзыв

Ваш коментар