Версія для друку Версія для друку

Авторитет здобувається працею

Часто доводиться спілкуватися із Сілецьким сільським головою Віктором Юрійовичем Кузьмою. Але він ніколи не прагне того, щоб про нього писали в газеті. Навпаки, каже, що в нього ще роботи не початий край. Як вирішить задумане, обов’язково зустрінемося, поговоримо, розкажемо читачам «Нового життя». Навіть напередодні його золотого ювілею не вдалося поспілкуватися як слід – у ці дні він був як військовозобов’язаний на навчальних зборах на Ужгородському полігоні в с. Оріхівці.
Зробили це замість нього жителі села, які минулого вівторка майже навідалися в редакцію газети. Приємно було слухати про Віктора Юрійовича розповіді односільчан. Хто як не вони краще знають про свого керівника. Водночас це вказувало на те, що сільський голова заслужив повагу у громади, завоював шану та повагу у селі, має авторитет.
А розповісти є про що. Заасфальтовано дороги на вулицях І.Франка, Перемоги, 8-го Березня, частково – Виноградну. На даний час асфальтовується вилуця Олега Кошового. А почав свою діяльність на посаді сільського голови із перекриття даху на будинку культури. Другою проблемою, за вирішення якої взявся – відкриття ясельної групи в ДНЗ №2. Давно потребував перекриття і дах Сілецької ЗОШ І-ІІ ступенів. За власні кошти зробив свердловину біля греко-католицького храму села. Втім, за його перебування головним куратором зроблено також каплицю і перекриття даху, впорядковано кладовище. Чимало робить В. Кузьма для амбулаторії ЗП-СМ села.
Можливо, мені не все вдалося занотувати те, про що говорили колеги Віктора Юрійовича. Але це не біда. Про людину говорять його справи. Головне – він має довір’я територіальної громади. Неодноразово обирався депутатом, а саме: з 1998 по 2000 роки – депутат Зарічанської сільської ради, з 2005 про 2010 р. – депутат Іршавської районної ради. На минулих виборах вже вдруге обраний сільським головою.
Показовим є те, що В. Кузьма родом із Мукачева. Але село Сільце стало для нього рідним. Тут закінчив Сілецьку ЗОШ, повернувшись із армії, пішов працювати водієм в Іршавське ремонтно-транспортне підприємство. Із 1991 року розпочав підприємницьку діяльність. А в 2010 році був обраний сільським головою. Із тих пір і працює на благо громади.
А ще позитивом у його характері є те, що він із повагою ставиться до односільчан. Про нього лише хороші відгуки можна почути в селі. Організовує різні заходи, бере участь в них, фінансово сприяє їх проведенню. Його часто можна побачити в школі, у медичному закладі, серед культпрацівників, налагодив добрі стосунки із підприємцями. Це й сприяє тому, що сільчани його підтримують, разом долають труднощі, вирішують проблеми.
Власне, так і повинен діяти сучасний керівник. Один із мудрих сказав: авторитет здобувається мозольною працею. А це безцінний скарб!
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар