Версія для друку Версія для друку

Віктор Ребрей: «Працюємо і на розкриття, і на попередження»

Пропонуємо увазі читачів «Нового життя» інтерв’ю з начальником Іршавського відділення поліції Віктором Ребреєм.
– Вікторе Васильовичу, які правопорушення сталися у цьому році на території Іршавщини?
– Протягом 9-місяців до Іршавського відділення поліції від громадян надійшло 4018 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З числа зареєстрованих з ознаками кримінального правопорушення 914, з них внесено до ЄРДР – 503.
– А якщо «розшифрувати» цю статистику?
– Було скоєно 2 вбивства на побутовому рівні. Дані злочини по «гарячим слідам» було розкрито, злочинців встановлено та затримано. Також встановлено та затримано 4 грабіжників, у яких піднялась рука на майно громадян. Слід зауважити, що всі ці грабежі скоювались злочинцями переважно у сільській місцевості у нічний час.
Протягом 9 місяців поліцейськими розкрито 104 крадіжки, всі кримінальні справи направлено до суду. Крім цього виявлено та розслідувано 22 факти шахрайств, найбільш їх зафіксовано у селі Білки, Довге та Собатино, де жінки видавали себе за матерів-одиночок, при цьому проживали та вели спільне господарство із чоловіками. На даний час всі кримінальні справи по цих жінках направлено до суду, деякі із них вже повертають незаконно отримані кошти.
Хоч район на перший погляд спокійний, але трапляються хуліганства. На даний час їх зафіксовано 22 випадки, більшість з яких розслідувано і направлено до суду. Як завжди, основна причина бійок – це надмірне вживання алкоголю.
– Як працюють поліцейські у напрямку боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин та зброї?
– Цього року поліцейськими виявлено 14 злочинів, пов’язаних з незаконним зберіганням наркотичних речовин, із яких; 1- збут наркотиків, 6 – фактів незаконного зберігання наркотичних речовин у с.Ільниця, с.Білки, с.Довге, 7 фактів виявлення незаконних посівів снотворного маку, знову ж таки у с.Білки, с.Кушниця, с.Хмільник та м. Іршава.
Працюють поліцейські і у напрямку виявлення незаконного зберігання зброї та боєприпасів. На даний час виявлено 14 фактів, а саме; вилучено 150 набоїв різного калібру, 2 детонатори, 1 штик-ніж та 2 ножі, 1-гвинтівку, 2-обрізи, вибухову речовину та нунчак.
– Що поліція буде робити із цим незаконним арсеналом та наркотичними речовинами, які були вилучені у громадян?
– Як завжди, після розгляду справ у суді цю зброю та наркотики ми направляємо до ГУ НП в Закарпатській області, де її у присутності спеціальної комісії утилізовують. Повірте, що жодна одиниця зброї чи наркотики, які вилучили поліцейські не потрапить до рук злочинців.
– Кажуть, що за останній час на території району збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод? Що скажете з цього приводу?
– Дійсно, кількість дорожньо-транспортних пригод зросла, але тільки за вересень місяць. Це можна пояснити настанням осінньо-зимового періоду. Взагалі, впродовж року, багато зафіксовано так званих «стукачів», тобто незначні пошкодження автомобілів, через перевищення швидкості, вживання спиртних напоїв за кермом та інші порушення Правил дорожнього руху. Хоча, у цьому напрямку постійно проводиться робота групами швидкого реагування. По статистиці Іршавський район займає друге місце в області по виявленню нетверезих водіїв. На протязі поточного року поліцейськими виявлено 125 водіїв, які знаходились у нетверезому стані за кермом. До речі, хочу додати, що цього року у районі зафіксовано 6 незаконних заволодінь транспортними засобами. Хотів би звернути увагу водіїв на те, щоб вони залишаючи своїх автівки навіть на не значний час, подумали про сигналізацію, надійність замків чи інші противоугонні пристрої.
Оцінюючи криміногенну ситуацію в районі Віктор Ребрей сказав, що поліція працює над розкриттям кожного злочину, і ще більше над попередженням злочинів. Особливо це відчувається у нічний час, коли групи швидкого реагування роз’їжджають містом та населеними пунктами району.

Розмову вела Віта Горзов, Іршавське відділення
поліції.

Ваш отзыв

Ваш коментар