Версія для друку Версія для друку

СЛАВА КОЗАЦЬКА…

17 жовтня гуртківці секції «Історичне краєзнавство» Іршавської рай СЮТ, що діє при Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели під керівництвом Ганни Петрівни Гарпаш в школі свято до Дня козацтва « Слава козацька не вмре, не поляже!».
Ганна Петрівна виступила зі вступним словом, а далі захід складався з двох частин: теоретичної і розважальної. В першій половині дівчата розповіли присутнім про козацьку добу, яка тривала кілька століть (від кінця ХV до кінця ХVІІІ століття), про її важливе значення в історії України, розповідали про лицарів-козаків, які стали втіленням невмирущого українського духу. Вся лекційна частина супроводжувалася цікавою мультимедійною презентацією, що доречно доповнювала промови і наочно демонструвала описуваний матеріал. Виступаючі висвітлювали такі теми: «Історичні передумови виникнення українського козацтва», «Виникнення українського козацтва», «Утворення козацької держави — Запорозької Січі», «Козацькі клейноди», «Морські походи».
В другій половині хлопці розділені на команди боролися в інтелектуальних, творчих та спортивних змаганнях щоб визначити яка з двох команд сильніша, спритніша та найкмітливіша. Членами журі виступили вчителі школи. Хлопці позмагалися у 8 конкурсах.
По закінченню змагань відбулася гра із залом, де за правильні відповіді школярі отримували цукерки, а журі тим часом підбило підсумки конкурсів. Перемогу здобула команда «Отаманів». Їх нагородили грамотою. Керівництво школи подякувало гуртківцям і їх керівнику за добре підготований і проведений захід.
Гуртківці секції
«Журналістика» при
Імстичівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Ваш отзыв

Ваш коментар