Версія для друку Версія для друку

Іршавщина взяла участь у ярмарку сільськогосподарської продукції «Золота осінь 2017»

З 13 по 15 жовтня в м. Ужгород проходив традиційний осінній ярмарок сільськогосподарської продукції «Золота осінь 2017».
Участь у ярмарку прийняли сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства і приватні підприємства, підприємства переробної та харчової промисловості і особисті селянські господарства.
Виробники з усього Закарпаття та інших областей представили багато товарів – овочі, фрукти, м’ясні, ковбасні, кондитерські вибори, різноманітні сири, закарпатські вина, мед та цілющі вироби з меду, горіхи, спеції, сувеніри, прикраси, вишиванки, живі та штучні квіти, саджанці дерев тощо.
Також відвідувачі мали нагоду поласувати шашликом, бограчем, різними закусками й традиційною закарпатською стравою – банушем.
Аграрний потенціал регіону представила й Іршавщина. Сільськогосподарські виробники В. М. Куртинець та В.А. Васько привезли на ярмарок овочі та фрукти високої якості. Реалізували їх за доступними цінами. Хлібобулочні та кондитерські вироби представив ПСК «Іршавський РСС» .
Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Іршавської РДА Василь Турянин зазначив, що для пересічних людей дуже важливо мати можливість придбати продукти харчування за помірними цінам. «Так як Іршавщина – район благодатний для ведення сільського господарства, нам було що запропонувати споживачу. Сподіваюся, і в наступному році наш район не пастиме задніх на «Золотій осені» в Ужгороді» – зазначив Василь Іванович.
Подібні ярмарки – це справжній дарунок як для туристів, так і для жителів міста. Відвідувачі свята змогли насолодитися осіннім теплим та сонячним днем, поласувати різноманітними солодощами та придбати все необхідне.
До речі, наш район постійно бере участь у ярмарках і служить прикладом для інших регіонів Закарпаття. Нам є що запропонувати покупцеві. Серед тих, хто бажає придбати продукцію, чимало іршавчан, які проживають в обласному центрі. Приємно зустрітися і поспілкуватися з ними. Особливо на ярмарку.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар