Версія для друку Версія для друку

ГОТОВНІСТЬ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

13 жовтня, відбулася нарада з відповідальними за підготовку закладів бюджетної сфери до опалювального сезону. Провів засідання начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Володимир Штумф.  Володимир Федорович відмітив, що підготовка до опалювального сезону 2017-2018 років тривала з квітня по вересень, неодноразово проводилися робочі наради на яких приймалися певні рішення з координації роботи. Питання підготовки до опалювального сезону розглядалися також на колегії райдержадміністрації та на черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Звіти з підготовки до опалювального сезону подавались облдержадміністрації.
В ході роботи були розглянуті питання щодо готовності об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018 років. Кожен представник бюджетної установи району детально ознайомив присутніх зі станом готовності систем опалення, котельного обладнання, забезпечення твердим паливом на опалювальний сезон, а також про заплановані енергозберігаючі заходи.
Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду Включення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств  за  узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови,  якщо  протягом  трьох  діб  середня   добова   температура зовнішнього повітря  не  перевищує 8 С0,  а відключення – коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього  повітря перевищує 8 С,.
Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення: рішення про початок опалювального сезону приймається органами місцевого самоврядування та місцевої виконавчої влади виходячи з кліматичних умов, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими документами.
За підсумками наради складено протокол спільних дій щодо контролю температурного режиму у приміщеннях закладів бюджетної сфери. Також обговорено питання, що необхідно кожному керівнику бюджетної установи виконувати   під час проходження опалювального сезону 2017-1018 років.

Ваш отзыв

Ваш коментар