- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЗАСІДАЛА ГРОМАДСЬКА РАДА

6 жовтня, у малому залі засідань відбулося засідання громадської ради при Іршавській райдержадміністрації. Відкривав нараду голова громадської ради при  Іршавьській РДА Володимир Горзов. В ході засідання члени громадської ради розглянули питання про відсутність листків непрацездатності в районі, про невиплату клубним працівникам району доплат за вислугу років, про встановлення пандусів до громадського санвузлу за адресою м. Іршава, площа Народна (у будівлі стоматологічної поліклініки), стан доріг у районі, соціально-економічний розвиток району за підсумками 9-ти місяців та про виплату індексацій заробітної плати.
Що стосувалося першого питання, то як відзначив керівник району, це питання вже вирішено. Також на засіданні була присутня заступник начальника фінуправління райдержадмінітсрації Євгенія Онисько. Євгенія Іванівна дала присутнім членам громадської ради вичерпні відповіді, що стосувалися питань фінансового характеру.
Голова райдержадміністрації ознайомив присутніх із показниками соціально-економічного розвитку району, розповів про ситуацію із станом доріг, які ремонти вже здійснено в районі та які заплановано.
Стосовно, встановлення пандуса, то, як відзначив власник будівлі, дана споруда ще не введена в експлуатацію, тому при здачі об’єкта все буде враховано.

Прес-служба РДА.