Версія для друку Версія для друку

Виборювали звання «Краща ланка ГДЗС»

В кінці минулого місяця відбулося урочисте відкриття змагань серед пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області з пожежно-стройової підготовки та газо-димозахисників на звання «Краща ланка ГДЗС». Цьогоріч такі змагання вперше проходили на Іршавщині.
Участь у заході прийняли голова Іршавської райдержадміністрації Олександр Горін, начальник управління ДСНС України у Закарпатській області, полковник служби цивільного захисту Роман Гудак,начальник Іршавського райвідділу управління ДСНС України в Закарпатській області Іван Мошкола, начальник ОКЦ управління, полковник служби цивільного захисту Олександр Падяк.
Відкрив змагання начальник управління ДСНС України у Закарпатській області, полковник служби цивільного захисту Роман Гудак. Він побажав присутнім легких стартів та вдалих фінішів.
Звернувся до рятувальників голова райдержадміністрації Олександр Горін: «Дуже приємно, що змагання такого рівня проходять у нас на Іршавщині. Щиро вдячний за ваш високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу. Я пишаюся вашою сміливістю та відданістю». Керівник району побажав всім удачі та перемоги.
Виборювати першість у трьох видах змагань з’їхались 150 рятувальників зі всіх районів області.
Переможців змагань визначали за допомогою перевірки теоретичних знань та практичних вправ під час проведення оперативного розгортання, розвідки в димокамері із пошуком потерпілого та естафети.
Всі ці етапи рятувальники проводили в спеціальному одязі та апаратах захисту органів дихання. Ще однією особливістю проведення даних змагань є те, що тут потрібні чіткі й злагоджені дії всієї команди – єдиного рятувального організму.

Іван МОШКОЛА,
начальник Іршавського районого відділу управління ДСУ з НС.

Ваш отзыв

Ваш коментар