Версія для друку Версія для друку

Рига – Хельсінкі – Київ – Львів, а з ними й Іршава – у дорожній мапі тренера національної збірної

Рижанин Угіс Крастінш по праву належить до еліти волейбольної Європи. Минулими вихідними днями у рамках святкування 676-ої річниці Іршави проходив і традиційний волейбольний турнір імені Петра Микити. Його почесним гостем на особисте запрошення голови федерації волейболу Іршавського району став тренер національної збірної України з цього виду спорту та львівської команди «Барком-Кажани» Угіс Крастінш.
Висококласний професійний у минулому гравець — Угіс, саме так зовуть його підопічні, — впродовж останніх півтора десятиліття домагається визначних успіхів у якості тренера. Стиль, манеру і методи цього наставника найбільш повно, мабуть, може охарактеризувати одна із відзнак, яку задля нього заснували і йому присудили фінські спортивні арбітри – «Найменш говірливому, коректному і спокійному тренеру». При цьому вражають досягнення українських волейбольних дружин. Національна збірна України виграла першість Ліги Європи. А команда міста Львова стала срібним призером чемпіонату України – 2016 року. Окрім того, «Барком-Кажани» здобули волейбольний Кубок та Суперкубок України.
Для всіх учасників іршавського турніру приїзд такого досвідченого і успішного наставника волейболістів став справжнім святом, а що вже говорити про призерів і кращих гравців, яким нагороди вручав Угіс Крастінш.
По-особливому знаково прозвучали слова Угіса про хорошу підготовку наших закарпатських волейболістів.

Михайло ІСАК

Ваш отзыв

Ваш коментар