Версія для друку Версія для друку

ОСВІТЯНИ РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Щороку в першу неділю жовтня ми маємо гарну нагоду привітати із професійним святом усіх працівників освіти.
Важко оцінити той вклад, який внесли у становлення особистості кожного з нас вихователі, вчителі, викладачі. Завдяки клопіткій праці кожного з них, діти залучені до процесу пізнання цього світу, зростають людьми з високими моральними принципами.
Напередодні освітянського свята, 29 вересня, у  районному будинку культури   відбулися урочистості.
На свято завітали керівники району, педагоги, запрошені, гості.
Під час свята,  прозвучало зі сцени багато хороших, теплих, добрих слів для всіх освітян району та ветеранів педагогічної ниви.
Голови райдержадміністрації та райради Олександр Горін і Віктор Симканинець щиро подякували працівникам освіти за щоденну самовіддану працю, мудрість і терпіння, побажали міцного здоров’я, миру і добра, успіхів у формуванні найкращих якостей підростаючого покоління. Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо виховуєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. До вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
За особливі досягнення в галузі освіти, керівники району нагородили кращих педагогів та працівників навчальних закладів району почесними грамотами.
Приємним сюрпризом для освітян стала яскрава концертна програма за участі юних артистів, танцювальних колективів та солістів району.

Ваш отзыв

Ваш коментар