Версія для друку Версія для друку

Наймасовіший турнір

Перший особистий турнір з шашок-64 «Надії Карпат» в селі Копашново Хустського району організував знаний в селі добрими справами, цінитель інтелектуальних видів спорту Володимир Молнар. Добрий почин свого помічника підтримав народний депутат України Павло Балога, який і надалі продовжує всіляко підтримувати імідж даного турніру. Змагання в Копашново, порівняно з іншими турнірами з шашок, збирали найбільше учасників. Цьогорічний турнір став рекордсменом по кількості учасників – 104 спортсмени приїхали поборотись за призи.
Змагання проходили в двох групах. В основній групі змагалися всі бажаючі, а в іншій – виявляли кращих серед юних спортсменів. Третє місце виборов представник Тячева Василь Дьордяй. Михайло Рішко з Ужгорода – другий. А ось переможцем змагань став юний спортсмен з Іршави, вихованець шахово-шашкового клубу «Вікторія» Богдан Роман. Про жорстку спортивну боротьбу показує той факт, що діючий чемпіон області посів 16 місце.
Вперше група юних по кількості учасників перевершила основну групу. Виставили юних спортсменів господарі, міста Виноградів та Іршава, смт. Міжгір’я і Великий Бичків. Трійка призерів змагань серед юних має такий вигляд: Богдан Юрченко, Катерина Мойсей, Марта Юріна. Всі троє – вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія». З наших в десятку кращих потрапив і Ігор Гуляна. Нагороджені також призери по вікових групах серед юнаків та дівчат.

Анатолій Вайда.

Ваш отзыв

Ваш коментар