Версія для друку Версія для друку

«І на селі можна жити», – вважає 90-річна Марія Лях з Лукова

Якщо у Лукові запитаєте, де проживає Марія Михайлівна Лях, вам обов’язково скажуть, що у верхньому кінці села. Односельчани добре знають цю сім’ю. Жінка понад 35 років працювала у колгоспі імені Горького. Ніколи не цуралася важкої роботи. На хліб заробляла своїми руками. Цього вчила і дітей. Про це свідчить її обійстя, де проживає із сином Василем та невісткою. Яких дерев у їх саду лише немає: і яблука, і сливи, і горіхи, і черешні, навіть ківі. А ще мають свій ставок і 130 бджолосімей. Марія Михайлівна пригощає нас сонячними гронами спілого винограду, свіжим медом і горіхами. Усе своє, вирощене на городі, так би мовити, екологічно чиста продукція.
Минулої середи із 90-річчям М.М. Лях прийшли привітати заступник голови районної ради Володимир Половка, голова районної ради ветеранів України Петро Король і Луківський сільський голова Михайло Фанта. Вони вручили їй подяку, грамоту і грошову винагороду.
Зустріли Марію Михайлівну в саду, де вона збирала дари осені. Чемна, ввічлива, вона люб’язно зустріла гостей із районного центру.
– Я і не сподівалась, що ви завітаєте, – привітно мовила вона. – А з Михайлом Олександровичем (це про сільського голову) мені доводилося працювати. Слава Богу, що є пенсія, не підводить здоров’я, що можу ще робити і в хаті, і на городі. Як бачите, і на селі можна жити. Вирощуємо худобу, маємо своє молоко і м’ясо. Навіть хліб самі випікаємо. Гості з Іршави побажали ювілярці міцного здоров’я, добра, щастя і Божої благодаті.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар