Версія для друку Версія для друку

Урядова програма «Доступні ліки» набирає все більше обертів і приносить користь у лікуванні нашого населення

Згідно до Постанови КМУ №152 від 17.03.2017 року програма «Доступні ліки» надає можливість кожному пацієнту отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, цукровий діабет 2 типу.
В Іршавському районі розширюється мережа аптек, які задіяні по даній програмі. Станом на 11.09.2017 року задіяно 13 аптек:
4 аптеки знаходяться в місті Іршава, 2 в селі Ільниця, 1 в селі Брід, 1 в с.Сільце, 1 в с.Довге, 1 в с.Кушниця, 1 в с.Білки, 1 в с.Заріччя, 1 в с.Кам’янське. Кожна аптека має спеціальну наліпку «Аптека-учасниця програми».
Щомісячно 5 числа комунальний заклад «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» надає інформацію в департамент охорони здоров’я про виконання державної програми. З квітня місяця, коли запрацювала урядова програма, сімейними лікарями Центру виписано більше 13 000 рецептурних бланків і відшкодовано коштів на суму 713 953,56 тис грн. із виділених на програму 1 490 000 грн. Кабінетом міністрів України додатково виділено в серпні 599 200 грн для Іршавського району.
Шановні жителі нашого району! Активно звертайтеся до сімейних лікарів та вузькопрофільних спеціалістів (кардіолога, невролога, ендокринолога, пульмонолога) для отримання рецептурних бланків на ліки, що включені в програму «Доступні ліки».
Якщо при звертанні до сімейних лікарів або в аптечні заклади у Вас виникають непорозуміння або відмова у виписці та отоваренні рецептів, прошу Вас звертатися у комунальний заклад «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» до головного лікаря Булеза О.І., (4 поверх) поліклінічного відділення (410 кабінет).
Бережіть і цінуйте своє здоров’я !

Оксана Булеза,
головний лікар КЗ «ІЦПМСД».

Ваш отзыв

Ваш коментар