Версія для друку Версія для друку

Закарпатський автопарк «швидких» оновили сучасні автомобілі

Як і було анонсовано в червні цього року, Довжанський пункт екстреної «швидкої» медичної допомоги отримав новий сучасний автомобіль «швидкої» допомоги марки Citroen Jumper (6 – класу «С» та 16 – класу «В»), які мають повний привід, оснащені відповідним сучасним обладнанням. Нещодавно в Ужгороді за участі керівників області – Михайла Рівіса та Геннадія Москаля відбулося урочисте вручення «швидких», закуплених для населених пунктів нашого краю.

Тринадцять нових автомобілів «швидкої» медичної допомоги вирушили в райони Закарпаття. Ключі від карет швидкої допомоги медикам вручили керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс.
Автомобілі отримали станції екстреної медичної допомоги смт. Воловець, м. Іршава, м. Хуст, м. Рахів, смт. Міжгір’я, смт. Великий Березний, а також с. Нижні Ворота Воловецького району, с. Довге та с. Загаття Іршавського району, с. Новоселиця та с. Колочава Міжгірського району, с. Чинадійово Мукачівського району, с. Поляна Свалявського району, с. Дубове, смт. Усть-Чорна, с. Угля Тячівського району, с. Порошково Перечинського району, с. Ясіня, с. Верхнє Водяне, с. Косівська Поляна Рахівського району та с. Драгово і с. Горінчово Хустського району.
Автівки марки Citroen Jumper (6 – класу «С» та 16 – класу «В»),  які мають повний привід, оснащені відповідним сучасним обладнанням, що забезпечить надання невідкладної медичної допомоги та проведення реанімаційних заходів мешканцям гірських населених пунктів.
Оновили автопарк високопрохідними автомобіліями екстреної медичної допомоги на Закарпатті в рамках реалізації спільного проекту Міністерства охорони здоров’я та Міжнародного банку реконструкції та розвитку. За рахунок коштів позики Світового банку та співфінансування з обласного бюджету загалом закуплено 22 спеціалізовані автомобілі «швидкої» допомоги на загальну суму 1 млн 748 тисяч доларів США. 9 авто у червні п.р. вже отримали Хустський, Міжгірський, Свалявський, Мукачівський, Тячівський, Перечинський, Рахівський, Воловецький та Іршавський райони.

Ваш отзыв

Ваш коментар