Версія для друку Версія для друку

Її роки – її багатство

14 вересня виповнилося 90 років Олені Василівні Фущич з с. Сільце. Цього дня в її оселю завітали Сілецький сільський голова Віктор Кузьма, голова районної ради ветеранів України Петро Король та голова первинної організації с. Сільце Петро Сак, депутат Сілецької сільської ради Василь Костелеба. Вони побажали ювілярці здоров’я міцного, щастя рясного, довгих років життя, а також вручили їй грошову винагороду. Петро Король за дорученням голови райради Віктора Симканинця вручив спільну грамоту районної ради і ради ветеранів України.
Олена Василівна народилася в багатодітній родині. Вона з приємністю згадує братів Андрія, Івана, Василя, сестер Марту, Марію, Ганну. Чоловік Михайло був добровольцем Радянської Армії, визволяв рідну землю від німецько-фашистських загарбників.
О. В. Фущич має внуки і правнуки. Читає Біблію – книгу життя. 25 років попрацювала в Сілецькому фельдшерсько-акушерському пункті. Про неї схвально відгукуються сусіди. Бо усе своє життя творила тільки добро.
– Дуже порядна і чесна жінка, – каже Петро Сак. – Вона жила в ті часи, коли не було чути про взятки і хабарництво. Олена Василівна працювала на совість, сповна віддавала себе роботі. Молиться Богу, що подарував їй довге життя, радіє сьогоднішньому дню. Навіть тепер читає без окулярів і може вдіти нитку в голку.
О.В. Фущич подякувала сільському голові В. Кузьмі насамперед за дороги. Відколи він очолює громаду, село докорінно змінилося, а дороги нагадують європейські – рівні, без вибоїн. Так і повинно бути в країні, яка прагне бути в Євросоюзі.
… Її роки – її багатство. О.В. Фущич вдячна Богу за прожиті літа. Приємно бачити внуків і правнуків – значить, прожила недаремно.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар